Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Акціонерне товариство «Укртрансгаз» Філія «Управління магістральних газопроводів «Харківтрансгаз»
Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Суть питання: Доброго дня!!!
Просимо надіслати відповідь на цей лист (додається)!!! Відповідь до нас не дійшла!
Дякую!
Додаткові матеріали:
Відповідь на запит 943/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас наказом Мінекономрозвитку від 22.03.2016 № 490 (далі – Наказ) затверджені форми документів у сфері публічних закупівель. Виходячи зі змісту пункту 2 Наказу, формами документів у сфері публічних закупівель затверджено обов'язкові поля, що заповнюються замовником в електронній системі закупівель, шляхом унесення в них наявної інформації.

Отже, замовник зазначає інформацію в електронній системі закупівель шляхом заповнення обов’язкових полів відповідно до форм документів, затверджених Наказом.

При цьому з питань технічної реалізації в електронній системі закупівель вимог законодавства у сфері публічних закупівель необхідно звертатись до ДП “ПРОЗОРРО”, як адміністратора системи.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Оприлюднення інформації про закупівлю Адміністратор електронної системи закупівель
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2