Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від міська дитяча лікарня № 2
Тема: Предмет закупівлі
Суть питання: Що в розумінні п.1 ч. 4 ст. 36 ЗУ "Про публічні закупівлі" та п. 1 розділу ІІ Порядку визначення предмета закупівлі слід вважати ОБСЯГОМ ?
Відповідь на запит 196/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Відповідно до частини другої статті 21 Закону в оголошенні про проведення процедури відкритих торгів обов’язково зазначаються, зокрема кількість та місце поставки товарів або обсяг і місце виконання робіт чи надання послуг.

Згідно з пунктом 5 частини другої статті 22 Закону тендерна документація повинна містити, зокрема  місце, де повинні бути виконані роботи чи надані послуги, їх обсяги.

Ураховуючи викладене, для здійснення закупівель робіт або послуг, замовник самостійно зазначає у вищезазначених документах обсяг робіт, які необхідно виконати або послуг, які необхідно надати у залежності від специфіки предмета закупівлі у конкретному випадку.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Спрощені закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2