Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Товариство з обмеженою відповідальністю "Гермес Форт"
Тема: Предмет закупівлі
Суть питання: Тендер відбувся 29 жовтня 2019р. по результатам нас було оголошеноо Переможцем 01 листопада 2019р.
Згідно скарги ТОВ "РІАКАР" ,де зазначено ,що нами для підвердження техничних вимог до предмета закупівлі додатково надано оригінал паспорту на російській мові.
Замовник "Комунальне виробниче управління "Каховський водоканал" анулював протокол про нашу перемогу .
Але згідно законодавства про тендерну закупівлю для підвердження відповідності технічним,якісним вимогам до предмета закупівлі ми повинні надати сертифікат українською мовою,що було нами і зроблено,а оригінал паспорту ми додали додатково.
Просимо надати роз,яснення про правомірность дій КВУ "Каховський водоканал" при анулювванні протоколу ,де нас було визначено Переможцем торгів.
Адже ми зробили все згідно чинного Закону України про тендерні закупівлі.
Відповідь на запит 932/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас повідомляємо, що на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель, за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-04%2F16225-06 розміщено лист від 16.04.2019                  №  3304-04/16225-06 “Щодо оскарження, здійснення контролю та моніторингу закупівель”.

При цьому до компетенції Мінекономрозвитку не належить визначення правомірності дій суб"єктів сфери закупівель у конкретних випадках.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Оскарження процедури закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2