Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
Запит від -
Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Суть питання: Доброго дня!

Якщо особа працює у бюджетному підприємстві не за КЗпП, а надає послуги за цивільно-правовим договором та є радником директора на громадських засадах, чи є у неї правові підстави увійти до складу тендерного комітету цього підприємства відповідно до ЗУ "Про публічні закупівлі" і на якій законодавчій підставі?

Зокрема, чи може радник директора (не штатний працівник) стати членом комітету на підставі п. 31) ст. 1 ЗУ "Про публічні закупівлі":
"тендерний комітет - службові (посадові) ТА ІНШІ особи замовника, призначені відповідальними за організацію та проведення процедур закупівлі згідно із цим Законом"?

Дякую за роз'яснення!
Відповідь на запит 253/2018

Шановний користувачу, оскільки на аналогічне питання, викладене у запиті 403/2017, відповідь надавалася, пропонуємо ознайомитись за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=1f4ddfb6-ba13-45a0-a38b-ee8f20e3b639&lang=uk-UA

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2