Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Димерська селищна рада
Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Тема розширена: Звіт про укладений договір
Суть питання: Доброго дня, скажіть, будь ласка, чи є обов*язковими до заповнення поля №10 "найменування (номенклатура, асортимент) товарів, робіт чи послуг" та №11 "кількість товарів, робіт чи послуг" у звіті про укладений договір. Запитання виникло, оскільки система пропускає оприлюднення звіту без заповнення цих полів.
Відповідь на запит 775/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Наказом Мінекономрозвитку від 22.03.2016 № 490 (далі – Наказ) затверджені форми документів у сфері публічних закупівель, зокрема форма звіту про укладені договори. Виходячи зі змісту пункту 2 Наказу, формами документів у сфері публічних закупівель затверджено обов'язкові поля, що заповнюються замовником в електронній системі закупівель, шляхом унесення в них наявної інформації.

Отже, замовник зазначає інформацію  в електронній системі закупівель шляхом заповнення обов’язкових полів відповідно до форм документів, затверджених Наказом.

При цьому з питань технічної реалізації в електронній системі закупівель вимог законодавства у сфері публічних закупівель необхідно звертатись до ДП “ПРОЗОРРО”, як адміністратора системи.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Звіт про укладені договори
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2