Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від управління соціального захисту населення Глухівської районної державної адміністрації
Тема: Планування закупівель
Суть питання: Відповідно до вимог п.23 та п.52 Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації (далі-Порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2012 року №321( зі змінами) забезпечення особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю, іншої особи (далі–Особа) протезами верхніх та нижніх кінцівок, ортезами шарнірними на нижні кінцівки та кріслами колісними (далі – Засіб реабілітації) проводиться за самостійним вибором Особою підприємства (далі- Підприємство), яке забезпечить Особу необхідним Засобом реабілітації.
Перелік Підприємств, які виготовляють, постачають, ремонтують Засоби реабілітації, визначений Мінсоцполітики, розміщений на його офіційному веб-сайті в вільному доступі для Осіб при виборі ними Підприємства.
Відповідно до абзацу 2 п.23 Порядку забезпечення Особи Засобом реабілітації здійснюється шляхом укладання управлінням соціального захисту населення договору типової форми, яка затверджена Мінсоцполітики. Типова форма договору є тристоронньою і передбачає: з першої сторони –Особу, з другої – Підприємство, з третьої – управління соціального захисту населення (далі-Управління). Згідно п.2 розділу І Предмет договору Підприємство зобов»язується здійснити забезпечення (виготовлення та доставку Особі) Особи Засобом реабілітації, а Управління – оплатити Підприємству фактичну вартість забезпечення Особи Засобом реабілітації у межах граничної ціни, встановленої Мінсоцполітики.
Оплата Управлінням здійснюється у межах відповідних бюджетних призначень, передбачених Мінсоцполітики Державним бюджетом, які спрямовуються структурним підрозділам з питань соціального захисту населення обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій.
З огляду на вищевикладене Управління не виступає замовником закупівлі у розумінні Закону України «Про публічні закупівлі», тобто забезпечення Особи Засобами реабілітації проводиться без тендерних процедур.
Просимо надати відповідь на питання:
1. Чи правомірні дії Управління по забезпеченню Осіб Засобами реабілітації без проведення тендерних процедур?
2. Якщо дії Управління правомірні, то чи повинноУправління оприлюднювати Договір з Підприємством про забезпечення Засобами реабілітації в електронній системі закупівель, як цього вимагає стаття 10.?
Відповідь на запит 755/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що на аналогічне за змістом питання надано відповідь у запиті 711/2020, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням:

https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=9e6cb292-0608-49ad-8da6-e608e507471a&lang=uk-UA

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Планування закупівель
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2