Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Хоменко Марина Василівна
Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Тема розширена: чи потрібне оприлюднення договору про закупівлю, укладеного без використання електронної системи закупівель
Суть питання: Просимо надати консультацію щодо наступного.
Чи потребує оприлюдненню в електронній системі закупівель ДОГОВІР ПРО ЗАКУПІВЛЮ, укладений без використання електронної системи закупівель?
Адже у разі здійснення закупівель без використання електронної системи закупівель замовник обов’язково оприлюднює в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 Закону звіт про ДОГОВІР ПРО ЗАКУПІВЛЮ, укладений без використання електронної системи закупівель (протягом трьох робочих днів з дня укладення договору про закупівлю - п.13 ч.1 ст.10 Закону). При цьому ДОГОВІР ПРО ЗАКУПІВЛЮ та всі додатки до нього оприлюднюються в електронній системі закупівель у порядку, встановленому Уповноваженим органом та Законом, - протягом трьох робочих днів з дня його укладення п.10 ч.1 ст.10 Закону. Заздалегідь вдячні.
Відповідь на запит 723/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що на аналогічне за змістом питання надано відповідь у запиті 627/2020, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням:

https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=bc5c241b-d526-4279-88be-036142ded134&lang=uk-UA

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Оприлюднення інформації про закупівлю
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2