Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛАБОРАТОРНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ»
Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Тема розширена: Стаття 3 частина 7 пункт 8
Суть питання: Будьласка надайте розяснення щодо п. 8 ч. 7. ст 3 ЗУ "Про публічні закупівлі" - якщо закупівля товарів і послуг здійснюється у підприємств громадських організацій осіб з інвалідністю. Яку організаційно правову повинен мати контрагент, для того щоб були правові підстави для застосування данної статті ( ФОП особа з інвалідністю, керівник підприємства особа з інвалідністю, громадська організація осіб з інваліднісю або інше). Які саме документи необхідно запросити від контрагента у разі застосування цього пункту?
Відповідь на запит 799/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься у запиті  1079/2020  за посиланням:

https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=b18237f9-05d9-426e-b57f-39c96c25ba55&lang=uk-UA

Таким чином, Замовник здійснює закупівлю відповідно до пункту 8 частини сьомої статті 3 Закону України "Про публічні закупівлі" у разі, якщо ним передбачено: 

придбання товарів, робіт і послуг;

якщо така закупівля здійснюється у підприємств громадських організацій осіб з інвалідністю.

При цьому замовник самостійно визначає документи, що підтверджують наявність підстав здійснити таку закупівлю.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Допорогові закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2