Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Виноградівське виробниче управління житлово-комунального господарства
Тема: Планування закупівель
Тема розширена: Підприємство-юр.особа, яка здійснює діяльність в окремих сферах господарювання
Суть питання: Наше підприємство госпрозрахункове,надає послуги з водопостачання та водовідведення населенню міста.Створене органом місцевого самоврядування, відносимось до Замовників, зазначених в п.4 ч.1 ст.2 законопроекту № 1076 від 19.09.2019 року Про публічні закупівлі. Чи зобовязані ми проводити спрощену процедуру закупівлі від 50 тсч. грн.??? Чи маємо керуватися вартісними межами (1 млн.-товар,послуга, 5 млн.-роботи), зазначеними в п.2 ч.1 ст.3 Законопроекту? Заздалегідь вдячні!
Відповідь на запит 865/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас Верховною Радою України 19.09.2019 прийнято Законопроект № 1076.

Разом з тим, відповідно до статті 94 Конституції України  закон набирає чинності через десять днів з дня його офіційного оприлюднення, якщо інше не передбачено самим законом, але не раніше дня його опублікування.

Так, відповідно до частини першої Розділу X “Прикінцеві та перехідні положення” Законопроекту № 1076 цей Закон набирає чинності з дня наступного за днем його опублікування та вводиться в дію через шість місяців після дня його опублікування, крім розділу VI, який вводиться в дію через 12 місяців після дня його опублікування.

З огляду на викладене, після набрання чинності та введення в дію Законопроекту № 1076,  Уповноважений орган буде виконувати відповідні функції, зокрема надавати консультації та узагальнені відповіді рекомендаційного характеру щодо застосування норм цього законопроекту.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2