Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
Запит від Державна установа "Бучанська виправна колонія (№85)"
Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Тема розширена: Звіт про уладений договір.
Суть питання: За одним договором закуплено товар за різними ДК 021:2015. Чи є порушення, що в звітах номер договору буде той же, чи потрібно за кожним ДК укладати окремий договір?
Чи є перелік необхідної документації що до звіту про укладений договір яка розміщається на веб порталі.
Відповідь на запит 978/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (в редакції Закону № 114-IX від 19.09.2019) (далі – Закон) визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Повідомляємо, що питання оприлюднення звіту про договір, укладений без використання електронної системи закупівель, розглянуто в листі від  05.05.2020 №  3304-04/28729-06 "Щодо спрощених закупівель", розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням: https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-04%2F28729-06

При цьому перелік інформації, яку обов’язково повинен містити звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, визначено частиною третьою статті 3 Закону.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Оприлюднення інформації про закупівлю Звіт про укладені договори
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2