Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Державний навчальний заклад "Сумський центр професійно -технічної освіти харчових технологій, торгівлі та рестораннного сервісу
Тема: Інше
Тема розширена: Не проведення оплати за догвоором
Суть питання: 17.12.2020 року було укладено договір на вікна в кількості 10 штук. Але на даний момент за догвоором оплата не проведена а вікна передані.Чи можливо укласти за даним догвоором додаткову угоду ? Які дії необхідно здійснити якщо кошти будуть наявні у лютому місяці 2021 року?
Додаткові матеріали:
Відповідь на запит 4/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в листі від 24.11.2020 № 3304-04/69987-06 “Щодо укладення, виконання, змін та розірвання договору про закупівлю”, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланням:

https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-04%2F69987-06

 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Виконання договору
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2