Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Комунальне підприємство "Комбінат комунальних підприємств" Роменської міської ради"
Тема: Переговорна процедура закупівлі
Тема розширена: Чи можна провести переговорну процедуру якщо закупівля не відбулася 2 рази з різних підстав
Суть питання: Підприємством проводилися відкриті торги із закупівлі дизельного палива. Перша закупівля не відбулася у зв'язку з відхиленням тендерних пропозицій всіх учасників, Відкриті торги із закупівлі дизельного палива були оголошені вдруге. Технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасників не змінювалися. У зв'язку із збільшенням середньої ціни дизельного палива за 1 літр, при оголошенні другої закупівлі змінилася очікувана вартість закупівлі. Друга закупівля не відбулася внаслідок відсутності учасників.
Просимо надати роз'яснення щодо правомірності застосування переговорної процедури закупівлі після двох проведених відкритих торгів, що не відбулися, при умові, що технічні та якісні характеристики предмета закупівлі не будуть змінені.
Відповідь на запит 609/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в листі  від  03.10.2020 № 3304-04/60124-06 “Щодо переговорної процедури закупівлі”, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланням: https://me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=60124

Разом з тим зазначаємо, що ураховуючи частину другу статті 19 Конституції України, та відповідно до норм Закону, Положення про  Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 459 (зі змінами), до компетенції Мінекономіки як Уповноваженого органу не належить визначення правомірності дій замовників в конкретних випадках. 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Переговорна процедура закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2