Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Куп'янський міськрайцентр зайнятості
Тема: Інше
Тема розширена: Додаткова угода на наступний рік
Суть питання: Ми є замовником охоронних послуг за процедурою відкриті торги на 2019 рік вперше. До цього застосовувалась процедура допорогових закупівель і маємо у 2018 році укладений допороговий договір. Питання: чи не буде порушенням ч.7 ст.2 ЗУ "Про публічні закупівлі" укладення додаткової угоди з поточним контрагентом (допороговий договір) на період проведення повторних відкритих торгів на початку 2019 року, оскільки перші відкриті торги були відмінені у зв'язку з відмовою переможця укладати договір та у зв’язку з відхиленням всіх інших тендерних пропозицій через їх невідповідність тендерній документації? Якщо це є порушенням, то як нам бути, щоб не залишитись без охорони в новому році?
Відповідь на запит 1146/2018

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на аналогічне питання міститься на Інфоресурсі за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=d04aebe8-daf0-4dfd-89d9-284ce2e09629&lang=uk-UA у запиті № 632/2017.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Відкриті торги
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2