Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №14 Деснянського району міста Києва
Тема: Допорогові закупівлі
Тема розширена: необхідність закупівлі додаткових аналогічних робіт у того самого учасника
Суть питання: Доброго дня!
Уповноваженою особою Комплексної дитячо-юнацькою спортивної школи №14 Деснянського району міста Києва було проведено спрощені закупівлі з капітального ремонту фасаду (номер закупівлі: UA-2020-05-07-000674-a) та асфальтного покриття (номер закупівлі: UA-2020-05-12-002533-a). З переможцями вищезазначених спрощених процедур були укладені в установлені терміни договори про закупівлю робіт, в яких були передбачені вимоги підпункту 5 пункту 7 статті 3 Закону.
В результаті аукціону по зазначеним спрощеним процедурам утворилась економія бюджетних коштів (залишок), а також існує необхідність закупити додаткові аналогічні роботи у того самого учасника з метою завершення робіт з капітального ремонту фасаду та асфальтного покриття.
Просимо надати роз'яснення
1) щодо проведення чи не проведення наступних спрощених закупівель на додаткові аналогічні роботи у того самого учасника протягом трьох років після укладання договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатом проведення спрощеної процедури?
2) чи буде ваша відповідь на офіційному сайті підставою для Державної казначейської служби України для реєстрації юридичних та фінансових зобов’язань з тим самим учасником спрощеної закупівлі по додатковим аналогічним роботам з капітального ремонту?
Будемо дуже вдячні за роз'яснення!
Відповідь на запит 1567/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що аналогічна відповідь міститься у запитах 609/2020 та 29/2020 за посиланнями https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=80095698-7154-4a75-8180-473c76ba1079&lang=uk-UA

https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=67cd849e-b275-4614-8a84-8b386999410a&lang=uk-UA

Водночас відповідповідно до пункту 12 частини першої статті 1 Закону інформаційний ресурс Уповноваженого органу - веб-сайт, наповнення якого здійснює Уповноважений орган та на якому надаються безоплатні консультації рекомендаційного характеру з питань публічних закупівель, доступ до якого здійснюється за допомогою мережі Інтернет.

Разом з тим замовник самостійно приймає будь-які рішення. При цьому відповідно до частини другої статті 44 Закону за придбання товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур закупівель/спрощених закупівель, відповідно до вимог цього Закону, та укладення договорів, що передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур закупівель/спрощених закупівель, визначених цим Законом, та за порушення вимог цього Закону службові (посадові) особи, уповноважена особа замовника та керівники замовників несуть відповідальність згідно із законами України.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2