Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Вінницький обласний центр зайнятості
Тема: Відкриті торги
Тема розширена: відміна відкритих торгів частково (за лотами)
Суть питання: Доброго дня! Нами було оголошено мультилотову закупівлю (відкриті торги) за 4 – мя лотами.
За двома лотами було призначено аукціон, а по іншим двом закупівля не відбулась у зв’язку з відсутністю пропозицій (не було подано жодної пропозиції). Питання: чи потрібно по тих лотах по яких процедура не відбулась, проводити повторні торги? Або ми маємо підстави укласти прямі договори поза електронною системою закупівель, в тому числі до закінчення процедури закупівлі за лотами щодо яких було подано тендерні пропозиції.
Відповідь на запит 356/2018

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в листах від 30.09.2016 №3302-06/31462-06 "Щодо здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою вартісних меж, встановлених абзацами другим і третім частини першої статті 2 Закону ", розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань публічних закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=7&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc та від 14.09.2016 № 3302-06/29640-06 "Щодо планування закупівель", розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань публічних закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=7&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Планування закупівель
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2