Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Печерського району» м. Києва
Тема: Відкриті торги
Тема розширена: Продовження терміну дії договору на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року
Суть питання: Відповідно до пункту 5. статті 36 розділу VII Закону України «Про публічні закупівлі» Дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку». Замовник додатковою угодою продовжує термін дії договору та визначає обсяг, що не перевищує 20% суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році.
Який термін дії додаткової угоди «про продовження терміну дії договору, укладеному в попередньому», з моменту підписання і до …???. Поясність, як вирахувати такий термін дії додаткової угоди «про продовження терміну дії договору, укладеному в попередньому» з посиланням на норми законодавства України.
У Законі України «Про публічні закупівлі» зазначено: Дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, але один тендер можна провести, наприклад за 40 днів, а інший, враховуючи скарги до АМКУ, відхилення та відміну - за півроку. Враховуючи вищезазначене, абсолютно не зрозуміло, який термін мається на увазі у визначенні «продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року».
Відповідь на запит 304/2018

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель, за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=7&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc, міститься лист  від 27.10.2016 № 3302-06/34307-06 “Щодо зміни істотних умов договору про закупівлю”, який містить  відповідь на питання.

Разом з тим, згідно з частиною першою статті 631 Цивільного кодексу України строком договору є час, протягом якого сторони можуть здійснити свої права і виконати свої обов’язки відповідно до договору.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Зміна істотних умов
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2