Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Александрова Анна Валеріївна
Тема: Оскарження процедур закупівель
Суть питання: НА ЯКОМУ САЙТІ ОПРИЛЮДНЮЄТЬСЯ РІШЕННЯ ОРГАНУ ОСКАРЖЕННЯ (ПОСТІЙНО-ДІЮЧОЇ АДМІНІСТРАТИВНОЇ КОЛЕГІЇ АМКУ) З РОЗГЛЯДУ СКАРГ ПРО ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА У СФЕРІ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ?
НАДАЙТЕ БУДЬ ЛАСКА ПОСИЛАННЯ НА САЙТ
Відповідь на запит 752/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Порядок оскарження процедур закупівель визначено статтею 18 Закону.

Згідно з абзацом дванадцятим частини одинадцятої статті 18 протягом одного робочого дня після прийняття рішення за результатами розгляду скарги орган оскарження в електронній системі закупівель надає інформацію про резолютивну частину рішення та протягом трьох робочих днів з дня його прийняття розміщує рішення в електронній системі закупівель. Рішення за результатами розгляду скарги відразу після розміщення в електронній системі автоматично оприлюднюється на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель (далі – веб-портал Уповноваженого органу) і надсилається суб'єкту оскарження та замовнику.

Визначення понять “веб-портал Уповноваженого органу” та “електронна система закупівель” наведено в пунктах 3 та 6 частини першої статті 1 Закону відповідно.

У свою чергу, згідно з пунктом 1 наказу Мінекономрозвитку від 18.03.2016 № 473 веб-порталом Уповноваженого органу з питань закупівель у складі електронної системи закупівель, визначеної пунктом 6 частини першої статті 1 Закону, визначено інформаційно-телекомунікаційну систему “Prozorro” за адресою в мережі Інтернет: www.prozorro.gov.ua.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Оскарження процедури закупівлі Оприлюднення інформації про закупівлю
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2