Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
Запит від Бакалюк Михайло Миколайович
Тема: Предмет закупівлі
Суть питання: Замовник оголошує закупівлю на "Тканину азбестову". Замовник вимагає від учасника закупівлі подання документа:
у разі якщо Учасником запропоновано товари, роботи або послуги походженням з Російської Федерації: документ, виданий Міністерством економічного розвитку і торгівлі України з підтвердженням, що заміщення запропонованих Учасником товарів, робіт або послуг походженням з Російської Федерації іншими неможливе (надалі Підтвердження).
У разі відмови Міністерства економічного розвитку і торгівлі України в наданні Підтвердження Учасник у складі тендерної пропозиції повинен надати відповідний лист-відповідь Міністерства економічного розвитку і торгівлі України;
Чи правомірно Замовник вимагає подання такого документу?
У разі якщо продукція має походження з Росії, як учаснику отримати відповідного листа від Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, що заміщення такої продукції є неможливим.
Відповідь на запит 754/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на подібне питання міститься на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=37580794-81f3-4dce-8379-b27e6b4fae2f&lang=uk-UA у запиті № 303/2019.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Предмет закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2