Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Комунальне некомерційне підприємство "Черкаський обласний онкологічний диспансер Черкаської обласної ради"
Тема: Відкриті торги
Тема розширена: Оголошення процедури закупівлі. Перелік інформації що повинна обов'язково міститися в оголошенні про закупівлю
Суть питання: Відповідно до ч.2 ст.2 Закону № 922-VIII умови, порядок та процедури закупівель товарів, робіт і послуг регулюються ВИКЛЮЧНО цим Законом, крім випадків, передбачених цим Законом, і НЕ МОЖУТЬ встановлюватися або змінюватися іншими законами України, крім законів, що містять виключно норми щодо внесення змін до цього Закону. Частиною 2 ст.21 Закону № 922-VIII встановлюється вимоги та ВИЧЕРПНИЙ ПЕРЕЛІК інформації що повинна ОБОІ’ЯЗКОВО міститися в оголошенні про закупівлю. Згідно абз. 2 ч.2 ст.21 Закону № 922-VIII в оголошенні може зазначатися додаткова інформація, визначена замовником. Тобто обов’язково зазначається лише інформація яка визначена у ч.2 ст.21 Закону № 922-VIII.
Питання: Чи є обов’язковим зазначення інформації замовником крім тієї що визначена у ч.2 ст.22 Закону № 922-VIII ?
Тобто, чи є обов’язковим зазначення усієї інформації замовником відповідно до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22 березня 2016 року № 490 «Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель», чи все ж таки є ЛИШЕ обов’язковою інформація, що визначена у ч.2 ст.22 Закону № 922-VIII ?
Відповідь на запит 910/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі — Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Відповідно до пункту 11 частини першої статті 8 Закону форма оголошення про проведення відкритих торгів затверджена наказом Мінекономрозитку від 22.03.2016 № 490 “Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель” (далі – Наказ). Згідно з пунктом 2 Наказу формами документів затверджуються обов'язкові поля, що заповнюються замовником шляхом унесення в них наявної інформації в електронній системі закупівель (далі – система). У разі необхідності замовник може зазначити додаткову інформацію про закупівлю, якщо заповнить необов'язкові поля, передбачені системою.

Таким чином під час оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу оголошення про проведення процедури відкритих торгів замовник заповнює в системі обов'язкові поля форми оголошення про проведення відкритих торгів, визначені Наказом.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Оприлюднення інформації про закупівлю Оголошення про проведення процедури закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2