Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від КП "Інститут розвитку міста Кривого Рогу"
Тема: Інше
Тема розширена: Внесення змін в предмет Договору
Суть питання: Просимо Вас надати роз’яснення:
Після проведення процедури закупівлі-відкриті торги з переможцем аукціону було укладено договір. Під час публікації Договору в системі Prozorro, було допущено технічну помилку, яку було виявлено після оприлюднення в електронній системі закупівель, а саме: допущено помилку у формулюванні конкретної назви закупівлі, тобто конкретна назва предмета закупівлі, зазначена в Договорі має відмінності від тієї, що вказана в оголошенні про проведення даної закупівлі.
При цьому, технічна специфікація, що міститься тендерній документації і тендерній пропозиції на проведену закупівлю відповідає специфікації Договору.

Просимо надати роз’яснення, чи можливо виправити дану технічну помилку, шляхом укладання Додаткової угоди до договору, а саме: внести зміни в предмет Договору, якщо таке уточнення ніяким чином безпосередньо не вплине на предмет договору та технічну специфікацію.

Відповідь на запит 1850/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що  на аналогічні за змістом питання надано відповідь у запитах 82/2017 та 202/2017, розміщених на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланнями:

http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=06e168a1-038f-4292-96ca-34be3ca4d7da&lang=uk-UA

http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=70505e2b-58dd-47ec-bab0-783ddc0b2ef7&lang=uk-UA

Водночас звертаємо увагу, що у розділі Консультації з питань закупівель реалізована можливість пошуку інформації. У разі якщо аналогічне за змістом питання надходило до Інформаційного ресурсу, відповідь на нього розміщена у цьому розділі. У зв’язку з цим пропонуємо попередньо користуватися пошуком у зазначеному розділі.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Оприлюднення інформації про закупівлю
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2