Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від в/ч3036
Тема: Планування закупівель
Тема розширена: Річний план в разі подальшого розподілу закупки по лотам потрібно на лоти ділити річний план,та якш\що поділ річного плану на лоти не передбачено майданчиком на якому здійснюється робота.
Суть питання: Було проведено відкриті торки,с початку був забитий план на загальну суму наприклад 400000 тисяч,в подальшому при введенні інформацію про закупку в оголошені було розбито по лотам 100 тис 100 тис і 200 тися ,пісял проведенняпроцендури був обраний переможець ,але при направленні договорів в каказну договора відмовились реєструвати спираючись на те що процедура проведенна не правельну ,у зв₴язку не розбиттям на лоти річного плану . Чи є законим такі дії і чи можливо проводити так закупівлі?
Відповідь на запит 2280/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (у редакції Закону № 114-ІХ від 19.09.2019) (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Згідно з частиною першою статті 4 Закону планування закупівель здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі товарів, робіт і послуг. Заплановані закупівлі включаються до річного плану закупівель (далі - річний план).

Відповідно до пункту 2 частини другої статті 4 Закону у річному плані повинна міститися назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності).

Отже, здійснення закупівель за лотами передбачає зазначення замовником у річному плані інформації стосовно кожного лота.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Планування закупівель
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2