Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Головне управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області
Тема: Інше
Тема розширена: Додаткові послуги після укладення договору за результатами проведення спрощеної процедури
Суть питання: Замовником проведено спрощену закупівлю послуг по страхуванню приміщень та автомобілів. Договір укладений за результатами проведення закупівлі. Через 4 місяці здійснено переоцінку деяких приміщень у зв'язку з чим змінилася ринкова вартість приміщень і відповідно сума страхового внеску теж зміниться, а також закінчилася страхівка на автомобілі, які не були включені в попередню закупівлю, оскільки термін страхівки на період проведення спрощеної закупівлі ще діяв.
Запитання: Чи можемо ми відповідно до п. 5 ч. 7 ст. 3 ЗУ Про "Публічні закупівлі" укласти прямий договір з тим самим учасником-переможцем попередньої спрощеної закупівлі, якщо сума даних послуг не перевищує 50 % ціни основного договору?
Відповідь на запит 675/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що аналогічні відповіді на питання містяться у запитах 29/2020 та 775/2020 за посиланнями https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=67cd849e-b275-4614-8a84-8b386999410a&lang=uk-UA,  https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=76ca96f9-fb28-45ce-8908-a3188d9fb68c&lang=uk-UA

Водночас звертаємо увагу, що у розділі Консультації з питань закупівель реалізована можливість пошуку інформації. У разі якщо аналогічне за змістом питання надходило до Інформаційного ресурсу, відповідь на нього розміщена у цьому розділі. У зв’язку з цим пропонуємо попередньо користуватися пошуком у зазначеному розділі.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2