Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Фізична Особа Підприємець Сичова Ганна Сергіївна
Тема: Відкриті торги
Тема розширена: щодо участи виробника та його представника у торгах
Суть питання: ФОП «Сичова Ганна Сергіївна» як учасник торгів, що проводяться згідно Закону України «Про публічні закупівлі» висловлює Вам повагу та просить надати відповідь на наступні запитання.
Оголошено відкрити торги згідно тендерної документації учасники закупівель у складі пропозиції обов’язково повинні надати оригінал гарантійного листа виробника (представництва, філії виробника – якщо їх відповідні повноваження поширюються на територію України) або представника, дилера, дистриб'ютора, уповноваженого на це виробником, яким підтверджується можливість поставки запропонованого товару, який є предметом закупівлі цих торгів у кількості, зі строками придатності та в терміни, визначені тендерною документацією та тендерною пропозицією учасника торгів. Вразі, якщо одночасно у торгах участь приймає виробник товару та його представник та надає гарантійний лист від того ж самого виробника продукції, який приймає участь самостійно, то під час кваліфікації пропорцій Замовником може буте розцінене дане, як порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (тендерів)?
Також просимо надати відповідь вразі, якщо при перевірці Антимонопольним комітетом Україні певної закупівлі одночасно приймав участь виробник товару та його представник та надає гарантійний лист від того ж самого виробника продукції, який приймає участь самостійно в даних торгах, чи може бути розцінене, це як порушення передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів (тендерів)?
Відповідь на запит 982/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на аналогічне питання міститься за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=d480b3f3-3a60-42f4-8288-3539fad88263&lang=uk-UA

 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Учасник процедури закупівлі Відмова в участі у процедурі закупівлі відповідно до статті 17 Закону
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2