Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Департамент освіти і науки Дніпропетровської ОДА
Тема: Предмет закупівлі
Суть питання: Добрий день! Прошу надати конкретне роз'яснення з наступного. Необхідно закупити кабінет фізики (який включає велику номенклатуру товару). Чи може замовник визначити предмет закупівлі по ДК 021:2015 кабінету фізики як 99999999-9 "не визначено" ? І чи це не буде порушенням наказу МЕРТ від 15.04.2020 № 708?
Відповідь на запит 1789/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що на подібне питання надано відповідь у запиті № 1657/2020, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням:https://me.gov.ua/inforez/Details?lang=uk-UA&id=b23af469-0a08-4fbb-84ac-f4025c9552eb

Разом з тим зазначаємо, що ураховуючи частину другу статті 19 Конституції України, та відповідно до норм Закону, Положення про  Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 459 (зі змінами), до компетенції Мінекономіки як Уповноваженого органу не належить визначення правомірності дій замовників в конкретних випадках. 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Предмет закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2