Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від ТОВ Газоторгова компанія
Тема: Інше
Суть питання: Витяг з п.4, ст.36 Закону "Умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі або ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури...."
Вопрос: Чи може бути змінений, відповідно до змісту тенедерної пропозиції переможця, проект договору закупівлі якій розміщено на Prozorro замовником до його підписання сторонами?
Відповідь на запит 251/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Статтею 22 Закону визначено, що проект договору про закупівлю з обов'язковим зазначенням порядку змін його умов є обов’язковою складовою тендерної документації.

У свою чергу, тендерна пропозиція подається замовнику відповідно до вимог тендерної документації, а умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі (статті 1 та 36 Закону).

Згідно з наказом Мінекономрозвитку України від 13.04.2016 № 680 "Про затвердження примірної тендерної документації" проект договору складається замовником з урахуванням особливостей предмета закупівлі; разом з тендерною документацією замовником в окремому файлі подається проект договору про закупівлю з обов'язковим зазначенням змін його умов.

Слід зазначити, що у разі якщо фізична або юридична особа, яка  має намір подати тендерну пропозицію, не погоджується з вимогами тендерної документації або має пропозиції стосовно внесення змін до тендерної документації, у тому числі до  проекту договору про закупівлю, така особа не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерної пропозиції може звернутися через електронну систему закупівель до замовника щодо внесення змін до тендерної документації у відповідності до статті 23 Закону.

При цьому інформація щодо розробки тендерної документації міститься в листі від  07.02.2017 № 3302-06/3812-06, розміщеному  на інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель, за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb

Інформація щодо укладення, виконання, зміни та розірвання договору     про закупівлю міститься в листі від 30.12.2016 № 3302-06/42560-06,            розміщеному на інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель, за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=2&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc

Інформація щодо зміни істотних умов договору про закупівлю міститься в листі від 27.10.2016 № 3302-06/34307-06, розміщеному на інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель, за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb

 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2