Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Смілянська дитячо-юнацька спортивна школа "Олімп" Смілянської міської ради Черкаської області
Тема: Інше
Суть питання: Доброго дня! Відкриті торги проведені у 2019 році на капітальний ремонт. Заключено договір на 5090.000 тис грн. Роботи у 2019 році виконані на суму 2212,454 тис. грн., термін дії договору продовжено на 2020 рік. У 2020 році проведено коригування кошторисної документації, в якій було замінено матеріали на зовнішнє опорядження та добавлено додаткові роботи, які не були враховані у попередній проектно-кошторисній документації. (Загальна вартість робіт по новій кошторисній документації, які необхідно виконати у 2020 році складає 3986,000 тис грн.) Чи може Підрядник закінчити невиконані роботи по існуючому договору? Чи може Замовник заключити договір з тим самим Підрядником на додаткові роботи по переговорній процедурі закупівель (вартість додаткових робіт не перевищує 50% від основного договору) відповідно до пп.5 п. 2 ст. 40 Закону України "Про публічні закупівлі"? Чи нам необхідно розривати договір з цим Підрядником та проводити відкриті торги на загальну вартість невиконаних робіт по відкоригованій кошторисній документації?
Відповідь на запит 1410/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (в редакції Закону № 114-IX від 19.09.2019) визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Водночас на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель, за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3302-06%2F34307-06, розміщено лист від 27.10.2016 № 3302-06/34307-06 “Щодо зміни істотних умов договору про закупівлю”.

Поряд з цим аналогічна відповідь щодо застосування переговорної процедури закупівлі міститься у запиті 738/2020 за посиланням https://me.gov.ua/InfoRez/Details?id=1951aed3-0ff7-4f16-bc99-9bdcca31f1a5&lang=uk-UA

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Зміна істотних умов Переговорна процедура закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2