Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від ГО "Перлина Бугу"
Тема: Інше
Тема розширена: Ситуація, яка може мати місце після оголошення учасника переможцем по результатм віткритих торгів
Суть питання: Доброго дня.
Припустимо, що після оголошення Учасника переможцем по результатам віткритих торгів, виявилось, що не вистачає підтверджуючих матеріалів (ліцензія, договір з підрядником, тощо). В такому разі Замовник може автоматично відхилити цю пропозицію, або у Учасника-переможця є передбачений законом період, щоб надати матеріали, яких не вистачало?
Дякую.
Відповідь на запит 298/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас зазначаємо, що відповідь на звернення міститься в листі від 27.10.2016 № 3302-06/34323-06 “Щодо оцінки та розгляду тендерних пропозицій учасників процедур закупівель”, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=3&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2