Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Київський міський центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат
Тема: Відкриті торги
Суть питання: Доброго дня! Кошторисом доходів та видатків передбачено кошти по коду 3110 "Придбання обладнання і предметів довгострокового користування" на закупівлю принтерів лазерних та матричних.Згідно податкового кодексу ціна основних засобів повинна бути не менше 6000,00 грн без ПДВ.
В результаті проведення відкритих торгів були надані пропозиції на суму менше ніж 6000,00грн без ПДВ. Кошти по коду 2210 "Предмети, матеріали, обладнання та інвентар" непередбачено кошторисом.Виходячи з вищевикладеного жодної пропозиції прийняти неможливо. Як правильно відхилити надані пропозиції спираючись на ст. Закону.
Відповідь на запит 936/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Виходячи зі змісту статті 28 Закону замовник самостійно здійснює розгляд тендерних пропозицій учасників на відповідність вимогам тендерної документації та відхиляє тендерну пропозицію учасника у разі наявності підстав визначених статтею 30 Закону.

При цьому перелік підстав відхилення тендерних пропозицій учасників визначений статтею 30 Закону та є вичерпним.

Водночас економічна класифікації видатків бюджету затверджена на виконання статті 8 Бюджетного кодексу України наказом Міністерства фінансів України від 14.01.2011 № 11 “Про бюджетну класифікацію” (далі – наказ Мінфіну), не є предметом регулювання Закону.

Згідно з пунктом 3 наказу Мінфіну роз'яснення з питань застосування економічної класифікації видатків бюджету уповноважено надавати Державній казначейській службі України.

Крім того, повідомляємо, що питання застосування економічної класифікації видатків бюджету розглянуто в запиті 823/2017, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=7cc282b2-c8dd-4c83-9193-ffee2cf45679&lang=uk-UA

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Відхилення тендерних пропозицій Розгляд тендерних пропозицій
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2