Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від комунальне підприємство "АГРОЗНАМ'ЯНКА"
Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись
Суть питання: Постачальник не встигає поставити товар у строк, викладенний в проекті договору.
Відповідь на запит 1218/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

На Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель, за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=3&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc розміщено лист від 07.02.2017 №  3302-06/3812-06 “ Щодо розробки тендерної документації”, яким надано відповідь, зокрема щодо питання встановлення вимог у тендерній документації та можливості внесення змін до неї до закінчення строку подання тендерних пропозицій.

При цьому підстави для відміни торгів або визнання їх такими, що не відбулися, встановлені у статті 31 Закону, є вичерпними.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2