Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Приватне акціонерне товариство "Рівнеобленерго"
Тема: Відкриті торги
Тема розширена: Щодо закупівлі робіт з ремонту та техобслуговування автотранспорту
Суть питання: 1. Чи має достатніх правових підстав Товариство у випадку закупівлі незапланованих (аварійних) робіт (послуг) з ремонту техніки /товарів (запчастин), застосувати положення пп.3 частини 7 ст. 3 Закону, а саме: придбати роботи (послуги) без застосування порядку проведення спрощених закупівель якщо існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі? Чи не будуть кваліфікуватися дії Товариства, як порушення у разі здійснення протягом календарного року таких закупівель та перевищення вартісних меж, встановлених цією ж статтею у разі сумування зазначених закупівель за одним кодом ДК 021:2015 «ЄЗС»?

2. Якщо все ж таки Товариство (Замовник) проведе спрощену закупівлю/відкриті торги на основні види ремонтів автотранспортних засобів та спецтехніки чи можлива дозакупівля у того самого учасника-переможця такої процедури на підставі п.5 ч.7 ст. 3 Закону аналогічних робіт(послуг) з ремонту транспорту, не врахованих при проведенні вищезазначених процедур?


3. При придбанні замовником товарів, робіт, послуг без застосування порядку проведення спрощених закупівель на підставах встановлених ч.7 ст.3 Закону, зокрема п.1 – чи можливе придбання за таким договором товарів, робіт, послуг з лінійки продукції (чи аналогічних робіт, послуг), що підпадає під зазначений код при закупівлі в межах суми укладеного договору?
Відповідь на запит 584/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що аналогічна відповідь міститься у запиті 29/2020 за посиланням:

https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=67cd849e-b275-4614-8a84-8b386999410a&lang=uk-UA

Разом з тим відповідь щодо граничних меж застосування вимог Закону міститься у запиті 688/2020 за посиланням:

https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=a3d0cc9d-aca6-4025-951d-16f77eacfcf4&lang=uk-UA

При цьому,  на інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланням: 

https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-04%2F54160-06 розміщено лист   від 03.09.2020 № 3304-04/54160-06 “Щодо планування закупівель”.

Водночас пропонуємо до перегляду відео курс “Професійно про закупівлі”, в якому також розглянуто тему : “Планування закупівель або що треба знати та розуміти замовникові про планування та визначення предмета закупівлі”, що доступно за посиланням: 

https://www.me.gov.ua/Documents/MoreDetails?lang=uk-UA&id=e06d0d8f-a4ab-43a4-b89b-facd80ee66cd&title=VideoKursprofesiinoProZakupivli

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Допорогові закупівлі Планування закупівель
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2