Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Управління освіти міської роди м.Костянтинівка
Тема: Зміна істотних умов договору
Суть питання: Прошу Вас дати роз’яснення як у грудні 2016р подовжити договірні відносини(додаткова угода), на постачання електричної енергії з ДТЕК «Донецькобленерго» (монополіст) без зміни істотних умов договору? В зв'язку з тим що НКРЕКП в своїх постановах неодноразова піднімав ціни в поточному році, що привело к достроковим витратам кошторису і фактично грудень місяць не можливо сплатити без зміни суми договору.
Враховуючи вище викладене я як голова тендерного комітету запропонував керуючись розділом VII ст. 36 ч.4 п.7 ЗУ «Про публічні закупівлі» укласти додатковий договір з зміною суми договору в бік збільшення так як ціна (тариф) є регульованим і п.7) не заперечує збільшенню суми так як п.2) п.4 Закону.
Підкажіть я правильно зрозумів норму Закону?
Крім цього неодноразово виникають питання що робити з договірними відносинами, якщо були підвищені ціни в зв’язку з постановою Кабінету Міністрів України від 22.09.2016р. № 656 «Про реалізацію пілотного проекту щодо тимчасового обмеження застосування постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.1996р. №1548 та постанови Кабінету Міністрів України від 17.10.2007р. №1222» на кінець поточного року якщо ціни не регульовані, потреби існують, а зміни приведуть до збільшення суми, визначеної в договорі?
Відповідь на запит 204/2016

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас повідомляємо, що на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням  http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=2&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc  розміщено лист від 27.10.2016 № 3302-06/34307-06 “Щодо зміни істотних умов договору про закупівлю”, який  містить вичерпну відповідь щодо випадків зміни істотних умов та зокрема зміни регульованих цін (тарифів) і нормативів, збільшення суми договору.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Зміна істотних умов
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2