Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги"
Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Тема розширена: персональні дані.
Суть питання: Згідно зі ст.11 нової редакції Закону України "Про публічні закупівлі", під час користування електронною системою закупівель уповноважена особа вносить до електронної системи закупівель персональні дані, надає згоду на їх обробку та оновлює такі дані у разі їх зміни. Персональні дані, внесені уповноваженою особою до електронної системи закупівель, не оприлюднюються.
Новою редакцією ст.16414 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачена адміністративна відповідальність за ненадання інформації, документів у випадках, передбачених законом.
Станом на теперішній час PROZORRO технічно не готова.
Виникає принцип «неналежного урядування». Яким чином проводити закупівлі уповноваженій особі щоб не порушувати вимоги Закону «Про публічні закупівлі» не тільки у ненаданні інформації.
Відповідь на запит 846/2020

Шановний користувачу, на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=24218 розміщено лист від 10.04.2020 № 3304-04/24218-06 Щодо організації закупівельної діяльності замовника, який містить інформацію щодо персональних даних уповноваженої особи.

 

 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Уповноважена особа
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2