Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від КП НВМР "Новоград-Волинськтеплокомуненерго"
Тема: Зміна істотних умов договору
Суть питання: Доброго дня.
Прошу надати роз’яснення, чи є вуглеводневий скраплений газ для автотранспорту природним газом в розумінні п.2 ч.5 ст. 41 ЗУ "Про публічні закупівлі"(зі змінами з 26.06.2021) та чи може підприємство керуватися в частині збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку, а саме вуглеводневого скрапленого газу для автотранспорту, якщо договір був укладений до набрання чинності змін до Закону (до 26.06.2021 р.).
Відповідь на запит 1009/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на аналогічне за змістом питання міститься у запиті 1037/2021, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=23c6a5f5-d9f3-4945-8350-47913c2fa005&lang=uk-UA

Разом з тим зазначаємо, що ураховуючи частину другу статті 19 Конституції України, та відповідно до норм Закону, Положення про  Міністерство економіки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 459 (зі змінами), до компетенції Мінекономіки як Уповноваженого органу не належить визначення поняття вуглеводного скрапленого газу для автотранспорту.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Зміна істотних умов
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2