Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Чопська міська рада Закарпатської області
Тема: Виконання договору
Суть питання: Доброго дня! Підкажіть будь ласка, як діяти надалі. У жовтні 2020 року відбулись вибори до Чопської міської територіальної громади, в наслідок чого до міста Чоп було приєднано 5 навколишніх сіл. Маємо по двом селам діючі договори на будівництво об'єктів, строк яких закінчується у кінці 2021 року. Протягом місяця села замовники перестають існувати, як юридичні особи, оскільки на наступну сесію міської ради буде винесено рішення про затвердження передавальних актів. Як такі договори виконувати надалі? Розривати їх і потім проводити переговорну процедуру (закупівля аналогічних робіт), інші варіанти? Яка можливість виконання таких договорів на майданчику замовника-села, яке приєднується до міста Чоп уповноваженою особою іншої юридичної особи? Час минає. Дайте пораду. Дякую!
Відповідь на запит 230/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що на питання надано відповідь у запиті № 80/2021, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням: 

https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=47718eb0-3514-445d-b5ba-c2fd62107bc7&lang=uk-UA

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Виконання договору
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2