Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОНБАССТРОЙІНЖИНІРИНГ"
Тема: Допорогові закупівлі
Суть питання: Замовником було проведено спрощену закупівлю на виконання робіт. Наша компанія була визначена переможцем закупівлі.. Наступного дня після опублікування наміру підписати договір за результатами спрощеної закупівлі у Замовника померає керівник. Для переоформлення установчих документів на нового керівника необхідно більше 20 днів. Але Договір потрібно укласти не пізніше ніж через 20 днів після опублікування наміру.. Чи можна Замовнику продовжити строк укладання договору та які документи для цього потрібні?.
Відповідь на запит 1269/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Згідно частини п`ятнадцятої  статті 14 Закону замовник може укласти договір про закупівлю з учасником, який визнаний переможцем спрощеної закупівлі, на наступний день після оприлюднення повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, але не пізніше ніж через 20 днів. Договір про закупівлю укладається згідно з вимогами статті 41  Закону.

Отже, Законом не передбачено  продовження строку для укладання договору про закупівлю у разі застосування спрощеної закупівлі.

Водночас повідомляємо, що відповідь на питання міститься в листі від 05.05.2020 № 3304-04/28729-06 "Щодо спрощених закупівель" розміщеному на інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланнями:

https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-04%2F28729-06%20

 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Допорогові закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2