Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Головне управління ДПС у Луганській області
Тема: Відкриті торги
Суть питання: Головне управління ДПС у Луганській області на підставі ст. 8 Закону України від 25 грудня 2015 року № 922-VIII«Про публічні закупівлі», просить надати роз’яснення про таке.
У 2018 році на замовлення Головного управління ДФС у Луганській області ТОВ «ТЄК ІНЖИНІРИНГ» було розроблено проєктно-кошторисну документацію «Капітальний ремонт фасаду з проведенням утеплення зовнішніх стін та системи теплопостачання адміністративної будівлі Головного управління ДФС у Луганській області за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Енергетиків, 72.» Вартість послуг з розроблення проєктно-кошторисної документації понад 120 тисяч гривень.Вищевказаний проєкт не було реалізовано з причини відсутності коштів.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.12.2018 № 1200 «Про утворення Державної податкової служби України та Державної митної служби України» та постанови Кабінету Міністрів України від 19.06.2019 № 537 «Про утворення територіальних органів Державної податкової служби» Головне управління ДФС у Луганській області було реорганізоване шляхом приєднання до Головного управління ДПС у Луганській області, яке є його правонаступником. Вищевказана будівля, яка є об’єктом капітального ремонту, передано на баланс Головного управління ДПС у Луганській області.
У 2020 році заплановано проведення закупівлі робіт з капітального ремонту фасаду з проведенням утеплення зовнішніх стін та системи теплопостачання адміністративної будівлі Головного управління ДПС у Луганській області за адресою: Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Енергетиків, 72.
На сьогодні постало питання правомірності використання Головним управлінням ДПС у Луганській області при закупівлі робіт проєктно-кошторисної документації, розробленої для Головного управління ДФС у Луганській області.
Враховуючи викладене, з метою недопущення порушень законодавства при закупівлі робіт, просимо у межах компетенції надати роз’яснення, чи правомірним є використання проєктно-кошторисної документації, розробленої для Головного управління ДФС у Луганській області, при закупівлі робітз капітального ремонту правонаступником - Головним управлінням ДПС у Луганській області, при тому, що об’єкт капітального ремонту не змінився.
Додаткові матеріали:
Відповідь на запит 518/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель, за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-04%2F12631-07 розміщено лист від 23.03.2018 № 3304-04/12631-07 “Щодо правонаступництва та новостворених юридичних осіб”.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2