Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від ТОВ "Сервісбуртех"
Тема: Відкриті торги
Суть питання: Замовник в оголошенні щодо проведення відкритих торгів вказав кількість товару на закупівлю 6шт, а в тендерній документації 19шт. Наразі триває кваліфікація. От же в оголошені вказана недостовірна інформація, чи підлягають такі торги відміні?
Відповідь на запит 1019/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Замовник відміняє торги чи може визначити їх такими, що не відбулися, у разі наявності підстав, визначених статтею 31 Закону.

При цьому перелік підстав для відміни замовником торгів, визначений статтею 31 Закону, є вичерпним.

Отже, рішення про відміну торгів приймається замовником самостійно за наявності підстав, встановлених у статті 31 Закону.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Відміна торгів Відкриті торги
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2