Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Служба автомобільних доріг у Київській області
Тема: Відкриті торги
Тема розширена: Визначення терміну оприлюднення повідомлення про намір укласти договір про закупівлю
Суть питання: Доброго дня! Керуючись ч.1 ст.32 Закону України "Про здійснення публічних закупівель" рішення про намір укласти договір про закупівлю приймається замовником у день визначення переможця, та протягом одного дня після прийняття такого рішення замовник оприлюднює на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір та надсилає його переможцю.
Чи правомірна дія замовника, якщо прийняття рішення про намір укласти договір і оприлюднення цього рішення відбувається в один і той же день? Чи необхідно оприлюднювати таке рішення тільки на наступний день після прийняття такого рішення?
Будемо вдячні за відповідь.
Відповідь на запит 475/2018

Шановний користувачу, повідомляємо, що на аналогічне за змістом питання надано відповідь у запиті 711/2017, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=a5880bd3-f19d-40a2-bae4-d13d4af955bd&lang=uk-UA.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Повідомлення про намір укласти договір про закупівлю
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2