Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»
Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Тема розширена: Публікація протоколів тендерного комітету/уповноваженої особи стосовно змін до неістотних умов договору
Суть питання: Доброго дня! Держказначейська служба вимушує наш заклад публікувати протоколи засідання членів ТК (або уп.особи) щодо внесення змін до неістотних умов договору або уточнення інформації у "Повідомленні про намір укласти договір" (а саме у Повідомленні "місце поставки - відповідно документації", а у самому договорі прописано декілька адрес). Чи законні дії співробітника ДКСУ? Чи дозволено публікувати зміни до неістотних умов договору у вигляді протоколів ТК (УО), підписаних лише зі сторони Замовника?
Відповідь на запит 1755/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (у редакції Закону № 114-ІХ від 19.09.2019) (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Інформацію, яку має містити повідомлення про намір укласти договір про закупівлю визначено частиною другою статті 33 Закону.

Повідомлення про намір укласти договір про закупівлю - протягом одного дня з дня прийняття рішення про визначення переможця процедури закупівлі / спрощеної закупівлі замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює в електронній системі закупівель у порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом (пункт 8 частини першої статті 10 Закону).

Своєю чергою, згідно з частиною другою статті 7 Закону центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів до здійснення оплати за договором про закупівлю перевіряє наявність річного плану, договору про закупівлю та звіту про результати проведення процедури закупівлі, що підтверджують проведення процедури закупівлі / спрощеної закупівлі та за результатами якої укладено договір про закупівлю.

Перелік повноважень центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, визначений частиною другою статті 7 Закону, є вичерпним.

Тому, з питань правомірності вимог відповідної казначейської служби слід звертатися до Державної казначейської служби України.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Відкриті торги
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2