Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню
Консультації з питань публічних закупівель
Запит від Збаразька санаторна загальноосвітня школа-інтернат I-III ступенів
Тема: Інше
Тема розширена: Наказ про визначення оператора електронного майданчика
Суть питання: Доброго дня! Мене цікавить чи є у Вас наказ про визначення оператора авторизованого електронного майданчика ZAKUPKI.PROM.UA (адреса в мережі інтернет https://zakupki.prom.ua/).Дякую!
Відповідь на запит 1128/2018

Шановний користувачу, повідомляємо, що вимоги до функціонування електронної системи закупівель (далі – система) визначаються Порядком функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків (далі – Порядок функціонування системи), який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 № 166.

Відповідно до пункту 13 Порядку функціонування системи авторизація електронних майданчиків здійснюється Уповноваженим органом на підставі рішення постійно діючої комісії, що утворюється Уповноваженим органом з метою забезпечення здійснення авторизації електронних майданчиків, прийняття рішень, що мають рекомендаційний характер, щодо їх підключення/відключення до системи, усунення технічних збоїв в системі.

Копія Наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 01.04.2016 № 588 «Про попередню авторизацію електронних майданчиків» доступна за посиланням http://www.me.gov.ua/Documents/Detail?lang=uk-UA&id=f8e9e950-a1a9-4c1f-b8a6-5501d8aba175&title=NakazMinekonomrozvitkuVid01

Додаткові матеріали:
Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Електронна система закупівель
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2