Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Коливушко Світлана Анатоліївна
Тема: Переговорна процедура закупівлі
Тема розширена: Укладання договору за результатами проведених переговорів
Суть питання: Доброго дня. Прошу надати роз'яснення з такого питання.
Замовником було прийнято рішення про застосування переговорної процедури закупівлі послуг централізованого водопостачання.За результатами проведених переговорів з учасником підписано протокол переговорів та оприлюднено повідомлення про намір укласти договір.Договір планується укласти у січні 2018 року,але на теперішній час змінилися тарифи на послуги водопостачання.Підкажіть на яку суму та за якими тарифами необхідно укладати договір: на суму та за тарифами,які вказані в протоколі переговорів (з подальшим укладанням додаткової угоди про зміну суми та тарифу), чи на суму, яка відкоригована з урахуванням тарифів, які діють на дату укладання договору?
Відповідь на запит 1249/2017

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Відповідно до частини третьої статті 35 Закону за результатами проведених переговорів з учасником (учасниками) замовник приймає рішення про намір укласти договір. Повідомлення про намір укласти договір обов’язково безоплатно оприлюднюється на веб-порталі Уповноваженого органу протягом одного дня після прийняття рішення та повинно містити, зокрема ціну пропозиції.

Частиною четвертою статті 36 Закону встановлено, що умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі або ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури. Істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків визначених частиною четвертою статті 36 Закону.

Водночас повідомляємо, що на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель, за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=6&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc розміщено лист від 27.10.2016 № 3302-06/34307-06 “Щодо зміни істотних умов договору про закупівлю”,  який містить вичерпну відповідь щодо зміни істотних умов договору про закупівлю.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Зміна істотних умов Договір про закупівлю Переговорна процедура закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2