Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від ДП "МТП "ЮЖНИЙ"
Тема: Виконання договору
Суть питання: ДОБРОГО ДНЯ. ПІДКАЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА НАСТУПНЕ. БУЛИ ОГОЛОШЕНІ ТОРГИ. В ТЕХНІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИКАХ ТОВАРУ БУЛО ПРОПИСАНО ДСТУ. ВІДПОВІДНО ПРОЦЕДУРІ, КОНТРАГЕНТ ПОГОДИВСЯ З НАШИМИ УМОВАМИ. АЛЕ ПРИ ПОСТАЧАННІ БУЛО ВИЯВЛЕНО ЩО ТОВАР ВИГОТОВЛЕНО ЗА ТУ У. ЧИ МОЖЕМО МИ ПРИЙМАТИ ТАКИЙ ТОВАР? ЧИ НЕОБХІДНО ВНОСИТИ ЗМІНИ В ДОГОВІР, ТА ПІДСТАВІ ЯКОЇ СТАТТІ ЗАКОНУ?
Відповідь на запит 1344/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в листі від 24.11.2020 № 3304-04/69987-06 “Щодо укладення, виконання, змін та розірвання договору про закупівлю”, розміщеному на інформаційному ресурсі Уповноваженого органу за посиланням:

https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-04%2F69987-06

Разом з тим зазначаємо, що ураховуючи частину другу статті 19 Конституції України, та відповідно до норм Закону, Положення про Міністерство економіки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 № 459 (зі змінами), до компетенції Мінекономіки як Уповноваженого органу не належить визначення правомірності дій замовників в конкретних випадках.

Водночас пропонуємо до перегляду відео курс “Професійно про закупівлі”, в якому також розглянуто тему : “Укладення, зміна, розірвання договору про закупівлю, процес звітування про його виконання”, що доступно за посиланням:

https://www.me.gov.ua/Documents/MoreDetails?lang=uk-UA&id=e06d0d8f-a4ab-43a4-b89b-facd80ee66cd&title=VideoKursprofesiinoProZakupivli

Водночас будь-які рішення щодо закупівлі приймаються замовником самостійно. При цьому згідно з частиною першою статті 44 Закону за порушення вимог, установлених Законом та нормативно-правовими актами, прийнятими на виконання Закону, уповноважені особи, службові (посадові) особи замовників несуть відповідальність згідно із законами України.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Договір про закупівлю
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2