Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Харківський національний університет міького господарства імені О.М. Бекетова
Тема: Виконання договору
Тема розширена: Щодо особливостей залучення субпідрядників переможцем процедури закупівлі, який є замовником у розумінні закону
Суть питання: Харківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова став переможцем закупівлі послуг з виготовлення науково-проектної документації. Відповідно до тендерної документації передбачалось залучення субпідрядників на виконання умов договору. Вартість робіт субпідрядників становить 300 тис. грн. Ознайомившись з роз'ясненням, розміщеним за посиланням https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=15b7f331-3100-462b-b6ff-e0002424f90f&lang=uk-UA, просимо надати відповідь щодо того, чи може бути у цьому разі укладений прямий договір із субпідрядником? Який механізм проведення оплати Казначейською службою повинен застосовуватись? Чи потрібно у цьому випадку публікувати укладені зі субпідрядником договори, адже така підстава не зазначена як така, на яку дія Закону не поширюється.
Відповідь на запит 480/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що вичерпна відповідь щодо укладення прямого договору із субпідрядником міститься в запиті № 1101/2020 за посиланням: https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=15b7f331-3100-462b-b6ff-e0002424f90f&lang=uk-UA

При цьому відповідь на питання щодо публікації укладених із субпідрядником договорів міститься у запитах № 438/2021 та № 2630/2020 за посиланнями:

https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=e73c1664-6ea0-4fbf-8304-b23aca224e92&lang=uk-UA

https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=312ca25c-e235-45c0-bef0-317247089f29&lang=uk-UA

Водночас згідно з Положенням про Державну казначейську службу України (Казначейство), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.04.2015 № 215 (зі змінами), Казначейство є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра фінансів і який реалізує державну політику у сферах казначейського обслуговування бюджетних коштів, коштів клієнтів відповідно до законодавства, бухгалтерського обліку виконання бюджетів.

При цьому Порядок реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів в органах Державної казначейської служби України затверджений наказом Міністерства фінансів України від  02.03.2012  № 309.

Так, пунктом 7  цього Порядку Державну казначейську службу України уповноважено надавати роз'яснення з питань його застосування.

Тому, з питання механізму проведення оплати пропонуємо звернутися до вищевказаного центрального органу виконавчої влади. 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Договір про закупівлю
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2