Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Меню
Консультації
Запит від Черкаський інститут пожежної безпеки ім.Героїв Чорнобиля ЦУЦЗ України
Тема: Відкриті торги
Суть питання: Доброго дня! Під час проведення відкритих торгів, тендерною документацією передбачалося, що під час використання електронної системи закупівель з метою подання учасниками тендерних пропозицій та їх оцінки документи та дані створюються та подаються з урахуванням вимог Законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронні довірчі послуги", тобто тендерна пропозиція у будь-якому випадку повинна містити накладений кваліфікований електронний підпис учасника/уповноваженої особи учасника процедури закупівлі.
Під час перевірки Замовником, накладеного учасником електронного підпису на тендерну пропозицію, на сайті центрального засвідчувального органу за посиланням https://czo.gov.ua/verify згідно з протоколом створення та перевірки кваліфікованого та удосконаленого електронного підпису зазначена інформація, що тип носія особистого ключа – незахищений, тип підпису – удосконалений, сертифікат – кваліфікований.
Підкажіть, будь ласка:
1) чи відповідає накладений учасником удосконалений електронний підпис вимогам замовника щодо накладення кваліфікованого електронного підпису на тендерну пропозицію, з урахуванням вимог визначених Законом України "Про електронні довірчі послуги" від 05.10.2017 року №2155-VIII та Постановою КМУ від 03.03.2020 року № 193?
2) чи можна це вважати підставою для відхилення тендерної пропозиції такого учасника у зазаначеній ситуації?
Відповідь на запит 514/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що на аналогічне за змістом питання надано відповідь у запитах №№ 671/2020 і 1619/2020, розміщених на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланнями:

https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=67722804-f394-4b00-9eca-c50d483b7073&lang=uk-UA

https://me.gov.ua/InfoRez/Details?lang=uk-UA&id=d4b268c9-7354-499a-b6cc-f1ae51d48463

Водночас звертаємо увагу, що у розділі Консультації з питань закупівель реалізована можливість пошуку інформації. У разі якщо аналогічне за змістом питання надходило до Інформаційного ресурсу, відповідь на нього розміщена у цьому розділі. У зв’язку з цим пропонуємо попередньо користуватися пошуком у зазначеному розділі.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Відкриті торги
Чи була ця відповідь корисною для вас? Так Ні
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2