Меню

Запит від Київський міський центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»

Тема: Предмет закупівлі
Тема розширена: Роз'яснення щодо предмету закупівлі
Суть питання: Доброго дня, просимо надати роз'яснення.
Відповідно пункту 4 частини 5 статті 3 Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII «Про публічні закупівлі» (зі змінами) дія цього Закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є придбання, оренда землі, будівель, іншого нерухомого майна або майнових прав на землю, будівлі та інше нерухоме майно.
Чи вважаються послуги з надавання нерухомості у спільне користування в режимі розподілу часу відповідно до коду національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник - 70340000-6 «Послуги з надавання нерухомості у спільне користування в режимі розподілу часу» - орендою?
Чи підпадають ці послуги з надавання нерухомості у спільне користування в режимі розподілу часу за ДК 021:2015 - 70340000-6 «Послуги з надавання нерухомості у спільне користування в режимі розподілу часу» під дію пункта 4 частини 5 статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі»?
Відповідь на запит 318/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що на аналогічне за змістом питання надано у запиті № № 2180/2020, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням:  

https://me.gov.ua/InfoRez/Details?lang=uk-UA&id=c9808b86-c671-4d51-905c-37498f7bbc1f

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Предмет закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json