Меню

Запит від Іваненко Віктор Олександрович

Тема: Інше
Тема розширена: Спрощена закупівля
Суть питання: Доброго дня! Чи може замовник в тендерній документації спрощеної закупівлі прописати вимоги п. 1-7 ст. 17 ЗУ "Про публічні закупівлі"? Тобто щоб з підстав визначених в п.1-7 даного закону в спрощеній закупівлі можна було відхилити учасника.
Відповідь на запит 679/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідь на питання міститься в листі від 05.05.2020 №3304-04/28729-06 “Щодо спрощених закупівель” (таблиця 2), розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням:

https://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3304-04%2F28729-06

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Допорогові закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json