Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Савчук Андрій Романович

Тема: Інше
Тема розширена: Ціна за одиницю товару з ПДВ
Суть питання: Доброго дня, підскажіть будь ласка, яку ставити ціну, якщо після аукціону ціна за одиницю товару з ПДВ зазначається з шістьма і більше цифрами після коми, заокруглювати суму до меньшого числа, щоб вийшло після коми дві цифри?
Відповідь на запит 1565/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі”  визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Рекомендації щодо правил округлення чисел доступні на інформаційному ресурсі infobox.prozorro.org за посиланням: https://infobox.prozorro.org/updates/pdv-v-sistemi-prozorro

Водночас з технічних питань, а також питань розміщення інформації в електронній системі закупівель необхідно звертатись до оператора авторизованого електронного майданчика та/або ДП “ПРОЗОРРО” як адміністратора системи.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Відкриті торги
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json