Меню

Запит від Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області

Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Тема розширена: Одночасне існування на підприємстві тендерного комітету та уповноваженої особи
Суть питання: Тендерний комітет (далі-ТК) затверджено у складі 7 осіб. Частина членів ТК перебувають на лікарняному або у відпустках, у зв'язку з чим засідання ТК є неправомочним.
Чи можна наказом керівника визначити уповноважену особу на проведення однієї або кількох допорогових закупівель на період відсутності правомочного складу ТК?
Чи можна визначити уповноваженою особою керівника замовника?
Відповідь на запит 793/2019

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Водночас повідомляємо, що на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&lang=uk-UA&fNum=3302-06%2F31462-06  розміщено лист від 30.09.2016                     № 3302-06/31462-06 “Щодо здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою вартісних меж, встановлених абзацами другим і третім частини першої статті 2 Закону”, який містить відповідь на питання.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Допорогові закупівлі Уповноважена особа
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json