Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ

Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Тема розширена: Закриття довгострокових договорів
Суть питання: Наразі в Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ тривають роботи з капітального будівництва та капітального ремонту. Закупівля робіт проводилася Тендерним комітетом до вступу в дію нової редакції Закону "Про публічні закупівлі" 19.04.2020 . Деякі договори мають етапи виконання та строк дії протягом трьох років (до 2022 року). Питання наступне - оскільки лише Уповноважена особа з 1 січня 2022 року матиме право проводити процедури закупівлі, хто повинен/має право договори розпочаті у 2020 році закривати у 2022 році. Дякую.
Відповідь на запит 1100/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Починаючи з 01.01.2022 організацією закупівель займатимуться виключно уповноважені особи. Разом з тим, можливість організації та проведення процедур закупівель тендерним комітетом передбачено до 01.01.2022. 

Отже, замовнику варто заздалегідь передбачати у своєму розпорядчому рішенні, яким визначається уповноважена особа та/або в положенні про уповноважену особу покладення обов'язків на уповноважену особу (відповідну функцію) щодо оприлюднення інформації (повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю та зміни до договору у випадках, передбачених частиною п’ятою статті 41 Закону, звіту про виконання договору про закупівлю) стосовно договорів про закупівлю, укладених за результатами процедур закупівель, розпочатих тендерним комітетом.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Тендерний комітет
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json