Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Запит від Медведенко Дмитро Юрійович

Тема: Виконання договору
Тема розширена: Підписання договору та підтвердження повноважень особи підписанта
Суть питання: Приватна компанія стала переможуем допорогових закупівель. Виконала вимоги визначені тендерної документації, але тендерна документація не вимогала документи щодо повноважень керівника підприємства, А саме не вимогала ні статуту ні протоколу про призначення. Статутом передбачено обмеження повноважень директора на підписання договору по вартості договору. договор підписали без відповідного протоколу на дозвіл підписання такого договору. Чи є це порушеням з боку Замовника чи з боку Переможця?
Відповідь на запит 1059/2021

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Якщо договір про закупівлю укладається між переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі та замовником, у такому випадку відповідно до частини другої статті 41 Закону переможець процедури закупівлі/спрощеної закупівлі під час укладення договору про закупівлю повинен надати, зокрема відповідну інформацію про право підписання договору про закупівлю.

 

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Теги: Допорогові закупівлі
Чи була ця відповідь корисною для вас?
Так Ні
https://freegeoip.net/json